niedziela, 11 grudnia 2016

kwiatlawendy.pl - czyli nowy rozdział

Kochani,

Formuła tego bloga została wyczerpana już jakiś czas temu. Nie publikuję nowych wpisów, gdyż zmieniłam się ja, zmieniły się okoliczności i zmieniły się moje zainteresowania. I choć ten blog przynosił mi swojego czasu wiele dobrego, stał się ważną częścią mnie i w pewnym stopniu mnie ukształtował, to trzeba iść do przodu na fali zmian. Bo zmiany są dobre! Zmiany motywują do rozwoju i pracy nad sobą. Zmiany są częścią życia :)


Tym samym zapraszam Was do odwiedzenia: kwiatlawendy.pl. Tam poznacie mnie z innej, nie tylko kulinarnej strony. Co było bodźcem do stworzenia drugiego bloga? Pasja! Pasja i zainteresowania, które nie wpisywały się już w formułę Escapade Gourmande. Jestem wielką miłośniczką naturalnej pielęgnacji i ekologicznych kosmetyków, a także zdrowego trybu życia. Uwielbiam książki o tej tematyce, a także inne, które mówią o rozwoju osobistym i motywacji. Kocham też podróże. To wszystko krok po kroku będę opowiadać Wam na nowym blogu!
Blog Kwiat Lawendy stworzyłam już na własnej domenie i na platformie Wordpress, która daje dużo lepsze możliwości blogerom niż Blogspot.

http://kwiatlawendy.pl/
Mam nadzieję, że odwiedzicie mnie i polubicie Kwiat Lawendy tak samo jak lubiliście Escapade Gourmande :)

Pozdrawiam,
Iwona

Zapraszam Was również na portale społecznościowe, na których jestem aktywna:
Facebook - KwiatLawendy
Instagram - @kwiatlawendy
 

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...